Atkod nodokli

Alga + nodokļi, cik liela, kā aprēķināt? 1. Sociālā nodokļa aprēķināšana, no minimālās algas. 2. Iedzīvotāju ienākuma nodokļa aprēķināšana. 3. Pēc nodokļu nomaksas. 4. Ko samaksā darba devējs. 5. Cik nonāk valsts kasē? Nodokļi jāmaksā tādēļ, lai varētu saņemt pensiju un pabalstus.

Informatīvā kampaņa „Atkod nodokli! Iedod viedokli!” tiek rīkota Eiropas Sociālā fonda projekta nr.1DP/1.3.1.3.2./08/IPIA/NVA/001 „Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos” ietvaros.

Lai viss būtu kārtībā ar nodokļiem – nepieciešams grāmatvedis! Kopumā, ja mums ir nepieciešams algot grāmatvedi, mums ir jārēķinās ar izmaksām, jo bezmaksas ir tikai kredīts, lai arī tās varētu būt mazākas par darbinieka pastāvīgu algošanu, bet atkal, viss ir atkarīgs no mūsu nepieciešamībām. Kas ir jādara, cik daudz un bieži, kādu budžetu varam atļauties šim mērķim un citi apstākļi kas ietekmēs mūsu lēmumu. Šie pakalpojumi nav lēti, jo tie ir nepieciešami un ne visu ir iespējams izdarīt pašiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *